| vreausaintreb a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place mai mult fetele inalte sau fetele scunde? eu am 16 ani si am1, 70m si nu stiu daca sa ma bucur sau sa ma intristez de inaltimea mea... fara raspunsuri idioate..ms:*

17 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Inalte!

| Purec a răspuns:

La 1.70 e ok. Daca cresti pana la 1.90 atunci sa iti faci probleme. Desi nici atunci nu e mare problema, cine te iubeste, te iubeste si daca ai 2.10 si 190 kg laughing

| johnyjohny a răspuns:

Majoritatea baietilor au in jur de, 80 - 1, 85 ideal ar fi sa ramai la 1, 70.
In plus daca iesiti pe undeva 170 + tocuri de 10 - 12 cm... o sa fiti cam egali happy.

| eatpraylove a răspuns:

Eu am 14 si am 1, 75 si sper sa ma mai inalt macar 3-4 cm. Mie mi se pare tare sa fii inalta, cate femei nu si-ar dori sa aiba inaltimea ta, si ai sa porti tocuri de macar 10 cm si ai sa ai 1, 80, care-i problema, adica toate fotomodelele au 1, 70 in sus si poarta tocuri mereu idealul e sa fii slaba si inalta nu pitica si bondoaca, si stiu ca sunt fata doar ca vroiam sa te fac sa te simti mai bine, auzi sa nu mai cresti laughing nu-i asculta ca nu stiu ce vorbesc, ah si majoritatea barbatilor au 1, 80 si mai sus, doar ca sa stiti

| vreausaintreb explică (pentru eatpraylove):

Mersi pentru intentiile tale. si eu eram de aceeasi parere, dar vroiam sa vad si opiniile celorlati.app am 57 de kg si iubitul meu ma place exact asa cum sunt...:*winking

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Categoric cele inalte
nu vreau ca sa ma pun in genuchi in caz ca vreau sa o sarut :laughing)

| 21ndstillachild a răspuns:

Ideal ar fi sa ramai atat

| GoBackInFuture a răspuns:

Sincer, exista cineva pentru oricine in lumea asta happy. Cel care te va placea nu se va uita la ce inaltime ai, ce greutate ai, ce limbaj ai, pentru ca daca te iubeste cu adevarat nu se va uita la aceste lucruri. Eu, sincer, din perspectiva mea de baiat, sunt cam inalt (am 15 ani si 1.85), iar inaltimea fetei nu prea conteaza (acum sa nu fie nici o piticanie sa trebuiasca sa ma cocosez dupa ea, undeva de la inaltimea mea pana la vreo 1.60 ar merge) Sper ca ti-am fost de folos, succes! big grin

| CharlieHarper a răspuns:

Avand in vedere ca in lumea asta exista enșpe mii de baieti, nu te intrista deloc, fiecare are gusturile lui

| Tchami a răspuns:

Deci mie sincer imi plac fetele de inaltimea mea.Chiar putin mai micute putin.Eu am 15 ani si am 1.70m thinking
Succes! tongue

| ReSp3c7 a răspuns:

. mno. Bucura-te,,, e o inaltime buna. dar vezi ca nu cumva sa mai cresti pe viitorblushing. ca atunci esti prea inalta... si daca iti mai pui si tocuri ai dat de dracu' e perfect asa chiar si mai mica:*:*." Sper ca te-am ajutat.,! Byewave

| Dan_3443 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg intre o fata inalta (de la 1, 68 in sus) si o fata scunda(1, 65 sau mai putin) cred ca as alege pe cea scunda...nu stiu de ce dar imi par mai atragatoare...

| georgian24 a răspuns:

E inaltimea perfecta pentru o fata. mandreste.te cu ea :* app lasa.mi un contact daca vrei sa ne cunoastem (am 16)

| Anon2013 a răspuns:

Nu inaltimea conteazaoh go on. Decat daca te intreseaza ce zice lumea despre tine.

| DarkTTT a răspuns:

Fete mai inalte cam mine ...nicii gandddlaughing dar mai scunde doah ...pan la limita de 1.65laughing