| alisalisa a întrebat:

Intrebare pentru elevi: Voi ce faceti la ora de sport? Mentionati si daca sunteti in scoala generala(cls. 1-4 sau 5-8) sau la liceu. Vreau sa vad ce fac alti elevi din tara pentru a-mi da seama daca fac la fel ca noi (noi stam pe saltele si ne uitam la baieti cum joaca ping-pong sau uneori jucam si noi)... aaa sunt in clasa a 8-a.

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Eu sunt a 9 a si la ora de sport pierd timpul prin clasa, ascult muzica, fac opere de arta pe tabla:, mai tip ca aia nebuna pe holrolling on the floor, rareori mai dau pe la ora de sport cand pune note.

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt la liceu happy
Sti ce fac?laughing Am imi multe optiuni laughingDepinde de vreme si de chefhee hee
Uneori invat laughingDaca e o zi obositoare si trebuie sa iau notelaughing
Uneori ies pe afara cu colegiiwinking
joc volei dar foarte rar.De 3 ori pe an daca nu cumva e prea mult laughing
Ma duc sa imi iau de mancarehappy
Stau in clasa si vorbesc cu fetele.
Intr-un cuvant : Ora de sport e cea mai tarelaughing

| Victoria a răspuns:

Eu sunt la liceu si la ora de sport joc volei sau baschet si fac servici la perete. Avem o profesoara exigenta, care apreciaza masura in care ne implicam in activitati.

| yanny`s a răspuns:

Eu sunt la liceu si la sport ies la plimbare cu colegii sau daca e frig stam in clasa, banuim pe holthinking uneori mai stam si in sala, jucam volei [de 2 ori am fost anul asta in sala]laughing

| deejayra a răspuns:

Faceti ma sport ca e sanatos.
Eu sunt la liceu si in ora de sport ma joc tenis de masa, volei sau baschet...asta dupa ce trag putin de fiare.

| Andraa a răspuns:

Pai jucam volei, baschet, daca e frig mergem in sala de fortabig grin sau stam in vestiar sau in clasa

| Orannginna a răspuns:

Uite, eu sunt a 11-a. In generala, faceam sport la greu, fitness, gimnastica, handball, viteza/rezistenta, tot tacamul. Acu' la liceu la ora de sport fac orice altceva numai ed. fizica nu. Adica ascult muzica, beau un suc/cafea, ma plimb, joc carti...etc. Si crede'ma, as fi preferat de o mie de ori sa fac sport.winking

| Gabry a răspuns:

Eu am un profesor exigent...mai intai facem incalzirea (si nu mai putem de picioare), iar apoi facem tot felul de jocuri pe echipe in care trebuie sa alergam, sa dam mingea de la coleg la coleg etc. sau fetele joaca baschet iar baietii fotbal.big grin
Si sunt clasa a 6-a.

| Bogdanux a răspuns:

Depinde de starea profuluilaughing ori exercitii, probe, ori stau degeaba, ori joc tenis de masa, baschet sau fotbal.

| alisalisa explică:

Nici noi nu prea facem educatie fizica si de aceea vroiam sa vad daca copii din alte scoli fac...

| ILikeToKnow a răspuns:

Sunt la liceu in clasa 11a si am sport vinerea de la 12 la 1 adica ultima ora.Am fost de 2 ori la sport sem asta straight face

| HappyPills a răspuns:

La noi in liceu atat cei din gimnaziu cat si cei din liceu fac baschet. in scolile generale se face handball... daca la asta te referi

| Meredith a răspuns:

Sunt in a 6a si ne pune sa jucam handbal, cand suntem pe terenul de afara putem juca si basket sau voley.

| anonim1_9817 a răspuns:

Is a 8a...cred ca de cand a inceput sc a fost de 2 orin in sala de sport. ce am facut? pai am dansat, am ras, povesteam, AScultam muzica BANTUIAM p holuri:d u?