| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:ce parere aveti despre cei care se rad pe picioare si pe piept?(nu practic asa ceva dar ma interesam)? preferati pe cineva ras pe picioare sau piept?

Răspuns Câştigător
| Gabu a răspuns:

Hmm. pai nu m-as rade pe picioare. mi se pare mai fain asa...cu par. dar nu prea exagerat de mult. Iar pe piept nu stiu thinking In fine... e la latitudinea fiecaruia. Totusi eu ma rad ocazional la subrat si in zonele inghinale. E de ajuns atat.
@deautza-metrosexualitatea n-are legatura cu niciun oras sau metropola. You lil' Sherlok. =]

12 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ase deci is fata laughing tocmai ai aflat de kurandwinking

pai nici ras dar nici foarte paros deci undeva la mijlok :pwinking

:*

| Antrax a răspuns:

Neee...nu stiu dar nici prea paros nu-mi place undeva intre

| SweetCandy a răspuns:

Un barbat adevarat nu se epileaza...asta e parerea mealove struck

| ViVi a răspuns:

Pai asta inseamna ca e gay daca e ras sau e stripar laughing mie nu miar place sa fie ras dar nici cu par sa ma inec in el laughing

| AndreeA_4571 a răspuns:

Pai de ce sa se rada...sa fie luat in considerare femeie? rolling on the floor laughing

| dada a răspuns:

P picioare mai merewinking

| anda_1885 a răspuns:

Se numesc metrosexuali( adica barbati care stau in metropole, orase mari). daca nu e foarte paros n-am nimic in potriva

| MissCamelia a răspuns:

Nimanui nu-i plac barbatii foarte parosi, cred, dar pe mine nu ma deranjeaza decat pilozitatea excesiva, dar as prefera unul rastongue

| RappK a răspuns:

Isi cauta partea femininalaughingrolling on the floorrolling on the floor

| Anna_1499 a răspuns:

Pe piept merge. pe picioare.eu zic ca e mai sexy cu par pepicioare =p~ laughing

| Spy a răspuns:

Nu stiu ce sa spun as prefera ca persoana de langa mine sa faca ce doreste poate sa fie cum o vrea nu ma deranjeaza, am o parere despre baieti ca sunt metrosexesuali adica se ingrijesc am o parere buna, bine sa nu fie foarte paros nu spate maini rau pe piept si picioare nu mar deranja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer baietii depilatzi, cred ca chestia asta tine de igiena personala. Si in plus n`as vrea sa-i pun mana e piept si sa mi se incalceasca degetele in parul` luilaughinglaughing!