| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete:Ce parere aveti despre barbatii care se epileaza pe maini,picioare,piept,cuc.laughing metrosexuali pe scurt,sau va plac cei care au par.big grin, deci ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Parerea mea e ca toate acestea diminueaza masculinitatea care este totuși atributul de baza al oricarui barbat adevarat.Sunt profesii sau sporturi unde este necesar acest lucru dar astea sunt excepții.E drept, și din punct de vedere al igienei este indicat sa te ingrijești dar suficient cat sa nu existe starea de disconfort.
La limita esteticului, pentru un barbat pilozitatea ar trebui sa fie considerata o calitate.

| anonim_4396 explică (pentru AlbaAura):

Sunt de acord cu tine, cu par e mai barbatesc dar nici chiar mult mult, daca vezi ca e prea mult si arati ca o maimuta te epilezi big grin

| AlbaAura a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact.Cand este vorba de exces, cosmetizarea este necesara chiar și la un barbat.

| duuh a răspuns (pentru AlbaAura):

Sunt de acord.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale!
Pa, pa.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Îmi plac bărbații aranjați, care nu au veverițe etc. Dar pe mâini și pe picioare nu sunt de acord. Nici la femei pe mâini nu prea sunt de acord.
Mă rog... fiecare cu gusturile lui.
Dar un bărbat care arată ca o femeie exclus, nu!
Poate lor li se pare că este o chestie sexy sau ceva de genul ăsta, dar deja este exagerat.
Un bărbat, părerea mea, este fumos dacă este bărbierit, epilat la sub-braț și poate pe piept. Pensat, tuns. să nu arate ca un boschetar.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

La cuc iti place cu par? Si am inteles ca aia cu par pe piept sunt ma virili.dar ce stiu eu sunt doar un pusti.laughingDar prin itermediul asta ma mai documentezsmug

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

La cuc :-s Cred că nu. laughing)) Adică nu pare estetic.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Interesant laughing si cred ca multor baieti nu le place, ca fetele sa aiba par la gogosica straight facelaughing, mie mi se pare un lucru gretos ca fetele sa aiba par acolo laughing, dar sti tu, gusturile nu se discuta laughing

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, așa e laughing). Este inestetic și la femei dar și la bărbați. S-a inventat bigul :-s

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Da,dar unii barbati spun ca daca te razi la cuc esti gay straight face, la cuc cred ca n-are nimic e normal poate fetei nu-i place cu par laughing

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne. Gay ești dacă stai cu un băiat - băiat cu băiat-. Nu dacă te epilezi.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Da,dar daca te epilezi in prea multe locuri nu o sa mai arati a barbat, gen maini si picioare, chiar si piept

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe piept nu. Pe piept chiar arată bine. big grin Părerea mea. Dar pe mâni și pe picioare, bleah X_x :-&

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

rolling on the floor)))))
Adica pe iubitul tau il vei epila obligatoriu pe maini si pe picioare nu?laughing

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai înțeles. laughing Mie nu îmi place să se epileze pe mâini și pe picioare. Dar îmi place dacă se epilează pe piept. laughing Am înțeles exact invers.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

A scuza-ma, mereu sunt mai greu de cap laughing bine ca m-ai lamuritbig grin

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, lasă. Așa mi se mai întâmplă și mie. :-s Cu toții avem momente de 'prostie'.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Pot sa te intreb cati ani ai?big grin

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrei să știi laughing) Nu gte aștepți.

| anonim_4396 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Hai te rog, daca vrei imi spui in mesaj privat, ca si eu sunt micbig grin

| IloveME a răspuns:

Imi place cand un baiat are grija de el, dar ceea ce descri mai sus mi se pare foarte intrecut!
Nu imi plac maimutele dar nici metrosexuali! mi se pare ca as avea langa mine o fata, ceea ce nu m-ar face sa ma simt comoda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Opa,parerile sunt impartite laughing Dar sa vedem ce mai zic si alte fete smug

| Raiiiisa a răspuns:

Mie sincer imi plac cei naturali, neepilati.Doar sa fie putin inghrijiti si asta e cat de cat suficient.Nu o ma uit niciodata la un barbat cat de epilat sau nu estehappy

| july00 a răspuns:

Mie imi plac cei care se epileaza laughing