| ToTh EoH a întrebat:

Intrebare pentru fete: cE parere aveti despre gelul pentru igiena intima de la Avon?

7 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! am vazut la tv ca nu este bun doarece slabeste zona genitala.ai mai mare riscul sa te imbolanvesti din cate am auzit.

Abh
| Abh a răspuns:

Este foarte bun, eu il folosesc de vreo 3 ani si sunt multumita.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Am folosit, dar nu mi s-a parut deloc bun si am renuntat.

| SweetCandy a răspuns:

Eu il folosesc, dar am citit undeva pe net ca aceste geluli afecteaza flora vaginalastraight face acum cat este de avatar nu stiu, insa gelul este bun:d il folosesc si nu am avut problemehappy

| sasha a răspuns:

Sora si mama mea il folesesc de vreo 2 ani, mi-a venit o idee happy am sa incerc si eu laughing). glumesc

| andreeaw a răspuns:

Sa nu folosesti pe cel cu musetel... e ca o apa cu miros de musetel si atat. in primul rans este fff rece cand il torni din sticla. gelul obisnuit il folosesc de ceva timp si niciodata nu am avut probleme la controale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sweet candy:afecteza flora bacteriana vaginala daca este folosit in interiorul vaginului, ceea ce nu este recomandat! doar exterior.am folosit si eu de la avon, e bunicel dar mai bine ma impac cu cel de la dove. e super delicat si nu irita(cum fac altele). oricum depinde de fiecare femeie in parte si atentie la pH (asta e cel mai important)sa nu fie sub 5 ca altfel este prea acid si din cauza asta distruge"flora"