| anonim_4396 a întrebat:

Foloseste vreo fata gelul pentru igiena intima Simply delicate de la avon? Mi l-am luat dar imi e frica sa nu fac vreo iritatie sau ceva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anca174 a răspuns:

Eu folosesc. l-am avut cel de musetel si acum il am pe cel de cirese si nu am avut nici-o problema, nicio iritatie. Dar depinde de fiecare organism, eu zic sa incerci daca tot l-ai cumparat si daca apare vreo iritatie ceva spalate cu ceai de musetel de cateva ori si iti trece.

1 răspuns:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Cele de la Avon sunt destul de prost calitative(de aia si pretul atat de mic), nu zic, ca o sa ai iritatii, dar exista o posibilitate, incearca ceva de la Farmacie, Plafar, BodyShop(in mall)