| aLoneInDark18 a întrebat:

Întrebare pentru fete, ce părere aveți despre un băiat care nu a avut inca primul sărut la 17 ani?

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Bună! Tot respectul meu! Nu cunosc cauza, dar dacă e din cauză că pur și simplu nu ai găsit fata potrivită, bravo. happy Nu e nimic rușinos în asta! E chiar ceva de apreciat având în vedere că mulți sunt "colecționari de relații", care își fac relații doar ca să poată apoi să se laude cu numărul lor și cu "cât de bine știu ei combina" prietenilor sau oricui.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de motiv. Daca a fost o alegere, n-am treaba, daca doar n-a gasit mi-as pune o intrebare daca e vreo problema cu el. Oricum, daca tipul e ok in general si-mi place nu-mi prea pasa de aspectul asta, desi da, cam toti preferam pe cineva cu experienta. Oricum la 17 nu e grav daca ai avut sau nu primul sarut, e mai ciudat de la 20+

| sierra1 a răspuns:

Spooky

| raMLesS a răspuns:

Un nenorocit, ce parere poti avea despre unu' de genu? Merita ars pe rug rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor)

| Justme1997 a răspuns:

Perfect ok fiindcă eu am 21

| devilshelp a răspuns:

Niciuna, e treaba lui cand vrea sa aiba primul sarut. Totusi putin surprinzator ca pana la 17 ani nu s-a intamplat nimic

| Necunoscuta100 a răspuns:

Nu e ceva "Uau". Stiu un tip de 20 de ani care nu a avut inca primul sarut. Ce zici de asta? Pentru ca nu a avut iubita. Iar despre tipul de 20 am o parere super buna. E amicul meu. La fel si despre unul de 17 ani. tot o parere ok chiar daca nu a avut primul sarut. Nu e o tragedie. big grin