| Aoxkajcjw a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ce parere aveti daca un baiat de 17 ani nu a avut primul sarut?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiat care nu atrage sexul opus

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere! Este ceva normal si natural... sarutul se intampla acnd ai o prietena sau iubita, iar daca tu la 17 ani nu ai avut inca prietena, este foarte nromal sa nu fii avut un sarut.
Nu ai pierdut nimic si nici nu ai de ce te plange, toate la timpul lor!

| Aoxkajcjw explică (pentru Violleta2022):

Dar mi-e rusine adica daca vine o tipa si ma saruta si nu e cine stie ce sau nu e cum se astepta ea:/

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Stai linistit, ca nu vine nimeni sa te sarute, garantez asta!

| Aoxkajcjw explică (pentru Violleta2022):

Mersii mult!

| Justme1997 a răspuns:

Nu-i nimic rau, are timp

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mare branza, doar nu are un handicap.

| mihaicelsfant a răspuns:

Ca baiat pot raspunde?

| StevenMetalhead a răspuns:

Nu știu dacă te-ar interesa mai mult părerea fetei, dar poate tipul n-a avut asemenea ocazie, deci ești norocoasă, îl poți oferi tu și crede-mă că nu-l va uita. Eu cel puțin nu l-am uitat. Spune-i că totul e în regulă și poți să-i arăți cum se face acest lucru. Să nu să se jeneze

| Sara1248 a răspuns:

Ai timp sa inveti, nu e mare lucru.

| xadsada a răspuns:

Intrebare pentru tine

ce conteaza ce cred altii despre tine?

| leiidinbanie8 a răspuns:

Foarte bine, nu ar fi fost normal sa-l fi avut.