| Klaus1997 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va place la un baiat in mare? Care sunt calitatile care va atrag prima oara atentia in afara d aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| paezi a răspuns:

In princiupiu sa asculte muzica buna, adica nu manele! Eu am prieteni baieti foarte frumosi care nu ar parea ca asculta manele, dar asculta...la mine nu conteaza ca arati nu stiu cum daca esti manelar gata.
Sa se imbrace bine si decent, nu cu tricouri sau sepci dinalea monster... daca poarta o sapca sa o poarte cu stil si nu monster sau cu cozorocul drept din piata.
Sa nu faca excese de orice fel, gen fumezi, ok fumezi nu am o problema, da' nu sa fumezi un pachet pe zi si sa duhnesti a tigari..la fel si cu alcoolul.
Sa arate bine, nu sa fie foto-model dar sa arate destul de bine...
Sa stie sa se poarte si sa nu injure de parca-i scapat.
Trebuie sa stie sa sarute! Nu cine stie ce, dar sa fie un sarut curat si sa nu ma inece cu limba lui, sau sa-mi lase tot ADN-ul lui in gura.
Sa nu ma critice, eu nu-l critic nici el sa nu ma critice, mi se pare corect.

In mare astea sunt calitatile pe care le caut la un baiat. Bafta big grin

| Klaus1997 explică (pentru paezi):

Lol cata hotarare aici laughing Interesant raspuns.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portofelul sa fie mare, dar lumea uita sa zica

| paezi a răspuns (pentru anonim_4396):

La 16-17 ani nu cred ca portofelul este un criteriu laughing Mai mult de un suc sau o iesire in club nu cred ca-ti trebuie bani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru paezi):

De aia si cele de 17 ani se uita dupa aia cu masini. sa fim seriosi daca as avea acum 17 ani si as merge pe strada cu bicicleta si trece altu pe langa mine cu masina, care atrage atentia laughing.

| paezi a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am referit strict la mine, nu si la celelalte fete. Pentru ca stiu cum sunt majoritatea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru paezi):

Daca ai pana in 17 ani si mentalitatea asta e bine de tine, am intalnit si fete de varsta mea si cel mai interesant subiect al lor era facebook sau alte prostii, daca la 20 de ani aia e interesant e de rau. o sa ai noroc daca esti asa.

| paezi a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc happy Bafta si tie sa dai de fete cum trebuiewinking

| Dolyta a răspuns:

In primul rand, imi place raspunsul lui JNRegretteRien si sunt de acord cu ea.

in al doilea rand, parerea mea este ca un baiat trebuie din cand in cand sa ma si asculte si sa ma ajute cu sfaturi, chiar daca nu se pricepe la asta, conteaza sa imi arate ca ii pasa, sa rada la glumele mele chiar daca nu sunt atat de bune si sa ma tachineze cu asta. dar sa fie si serios atunci cand este nevoie, pentru ca eu sunt o persoana atat serioasa, cat si copilaroasa, depinde de situatie.
prima oara, un baiat imi atrage atentia cu felul cum vorbeste si cum se comporta cu ceilalti.
cat despre genul muzical, nu ma intereseaza ce asculta, atata timp cat asculta doar el, adica nu sa puna manele sau ceva care nu imi place mie, atunci cand e cu mine.
cam atat, in rest sa fie el, sa fie sincer.
O sa te plictisesti de atata citit, dar asa e cand ceri parerea unor fete laughing

| paezi a răspuns (pentru Dolyta):

Daca sa zicem ca nu stiu, relatia voastra va tine si mna va faceti o familie si in masina numai playlist-uri cu manele copiii tai care cresc ascultand manele, sa stie toti cantaretii si versurile pe de rost cel mai **** lucru. eu personal cred ca muzica pe care o asculti te defineste ca persoana si caracter si cand asculti manele toata lumea prima data se gandeste : ''wa uite-l pasta ce cocalar, asculta manele lool laughing '' si poate tu nu ai un IQ de manele dar asculti si dai dovada de unu' Si cum eu nu ascult manele nu avem un interes comun gen vrea sa imi dea o melodie sau ceva...el imi da o manea laughing ce-i asta frate? Mi se pare cea mai mare prostie sincer, si la o fata ii sta si mai urat sa asculte manele. laughing Si in rest sunt de acord si cu raspunsul tau, eu am dat in mare ce mi-ar placea si tu ai completat raspunsul. big grin Acum mai gandeste-te odata la faza cu manelele happy

| Sidonia07 a răspuns:

Un tip cu un simt al responsabilitatii foarte bine dezvoltat, sensibil, realist, care sa nu uite peste noapte promisiunile facute, si care poate fi un adevarat prieten de nadejde.si pentru a ma aventura intr-o relatie de durata trebuie sa ma indragostesc nebuneste.

| Floricikmov a răspuns:

Pe mine la un baiat ma atrage felul lui de a fi mai exact cum se comporta cu mine, gesturile, tandretea si cum saruta. Vorbele dulci ma atrag si ma fac sa ma atasez si mai mult de el. O zi frumoasa!

| Rebeka88 a răspuns:

Caracterul si inteligenta

| anonima2311 a răspuns:

Simtul umorului.