| passion a întrebat:

La ce te uiti prima oara la un baiat? [pentru fete]

la aspectul fizic

sau la cel psihichee hee

Răspuns Câştigător
| ingeras14 a răspuns:

Eu una la aspectul fizichee hee...si la cel psihic dar mai mult la cel fizicsmugbig grin...

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La fizicbig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Pai la fizic pentru ca daca-l vad prima data e mai greu sa si vorbesc de la inceput cu el nu?

| SweetCandy a răspuns:

La "aspectul psihic" nu ma pot uita...big grin
e importat felul in care arata, cum se poarta, cat de amuzant estehappy

| Criiss16 a răspuns:

La cel fizic iar apoi la psihic.happy

| kayan a răspuns:

La aspectul material, iti zic eu.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

La aspectul fizic apoi cu timpul descoperi si pe cel psihic

| Lumy a răspuns:

La cel fizic iar dupa ce discut cu el la cel psihic

| ladybird a răspuns:

Aspect psihic? In fine... La cum arata si daca stie sa lege macar doua cuvinte cum trebuie.

| rolly14 a răspuns:

La cel fizic... apoi cu timpul il testez sa vad daca are creier de gaina sau daca este inteligent

| vyol3ta a răspuns:

La aspectul fizic, normal k doar nu pot vedea ce are el in cap (as vrea eu)winking

| margaritar a răspuns:

Pai prima data ...fizic...ca doar nu vad ce are in caplaughing...vad cum arata... dupa mentalitatea... poate fi frumos daca e prost bota straight face

| passion explică:

Nah ma rog nu mam exprimat prea bine dar intelegetzi voi...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos suna,, la aspectul psihic''-thoooamne, ce aspect psihic are prietena mea, este incredibil.
''De unde vii sa-mi tulburi pacea, spune...
Si somnul noptilor de ce mi-l furi?'' rolling on the floor
chiar, tu de unde vii? laughing