| DianaDiaDragutza130 a întrebat:

Intrebare pentru fete; credeti ca sunt pre mica pentru un baiat care e a 5? ( eu sunt a patra ). Pentru ca eu il plac mult love struck Ce sa fac ca sa ma bage in sema?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca il placi mult pe baiatul respectiv eu cred esti prea mica sa ai o relatie

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nu. Atâta timp cât el te place, tu îl placi, totul e ok! Dragostea nu are vârsta!winking So Enjoy! Pupici kiss.

P.S:Si eu sunt a 4-a! big grin

| NitrowsDwt a răspuns:

Dragă Diana, tu nu eşti deloc mică pentru el. Eşti mică pentru orice alt baiat. Dacă te uiţi de cum după băieţi, la 20 de ani ce dracu o să faci? straight face

| isee a răspuns:

Nu stiu daca esti mica sau nuuu x_X. Eu cred ca da, dar daca el te place si vrea sa " aveti un fel de relatie", e ok. Banuiesc ca nu afecteaza cu nimic.batting eyelashes

| DiaDianne a răspuns:

Cred ca esti prea mica sa te gandesti la astalaughingmananca-ti grisuletul si uitat-te la desene...

| Alexandra0Aly a răspuns:

Nu.Nu esti prea mica.
Conteaza daca lui ii place de tine.
Dar te asigur ca nu o sa poti sa ai o relatie stabila inca laughing