| AnnaMariaaa a întrebat:

Dupa ce un baiat spune unei fete sa-l lase in **** lui in pace si ii spune sa nu se mai bage in viata lui si sa-l lase sa-si traiasca viata, iar dupa cateva zile acel baiat tot el o baga in seama pe mess, ce credeti ca insemna?

Răspuns Câştigător
| bia_9509 a răspuns:

Ca nu i-a mers cu altcineva si pana gaseste pe alta trebuie sa aiba pe cine "sta". fara niciun dubiu, acel baiat nu ar primi niciun salut din partea mea.

3 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Ca tipa e urata cu draci si i sa facut frica sa nu aiba probleme cu parintii ei

| Bixx a răspuns:

Si-a descarcat dracii si acum nu vrea sa aiba probleme...

| alinpocris10 a răspuns:

Accea persoana ori vrea sa isi bata joc de accea persoana in felul urmator.

Intalniri etc dragoste mare dupa ceva timp in care tu ti mult la accea persoana iti da papuci, ghetele sau ce vrei tu. tu il vei cauta ii vei cere sa se impace faci orice etc si dupa ce. isi bate joc face ce vrea din tine.

Sincer MCDreamy tu cred ca esti baiatul ala care o baga in seama daca vrei sa faci asa ceva. gandeste-te ca si tie o sa iti faca cineva felul sa zicem asa si o sa faci orice si uiti de tine.

Bafta