| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:cu ce culoare aveti facute unghiutelelaughingacum?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eu le am albastru fosforescent (nici nu prea se vedehappytongue

| daii a răspuns:

Verde. tu?happy

by daiiwinking

| freehugs a răspuns:

Roz deschis cu sclipici big grin

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Eu am lac de unghii cu sclipici. E cel mai simplu și feminin!

| shtephie a răspuns:

Albul, imi plc foarte mult pentru unghii:X

| Daniella13 a răspuns:

Momentan sunt foarte roz, exceptand cate o unghie la ambele maini care e in 2 culori(mov, respectiv roz).

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Culorile care mereu se cam poarta sunt ele naturale, french si nude. Dar depinde cum ii place fiecaruia, eu aleg si culori vibrante.Imi place fuschia si turcoazhappyColorama de maybelline. Au culori foarte frumoase, variate si tine 4-6 zile
Acum am roz bombon happy

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......00/015.jpg
coral bikini:)) e la "stralucitor" si are un semn de exclamare in fata:)):D

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Sunt făcută cu o culoare mată de coral, cu 3 puncte gri sclipitor şi alte 3 cu puncte negre. Ştiu că sunt câte 6 ca la mort, da aşa mi-a venit să le fac.rolling on the floor
Bye!:*

| →Alee׃╳← a răspuns:

Negru`love struck

| Absenta a răspuns:

Pai avand in vedere ca noaptea trecuta n-am avut ce face si le-am ros, m-am facut cu negru:-d
arata destul de...nu conteazalaughing

| FeTTiza a răspuns:

Roz cu sclipici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosii cu dungi negre de zebra :X Am avut si varianta albe cu dungi negre[zebra], sau albe cu dungi multicolore big grin:X