| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete :
Cum credeti ca ar trebui un baiat inalt sa se imbrace? Daca am talpa mare ( port 42) ar trebui sa continui cu adidasi sau sa imi ia papuci mai mari care sa faca piciorul mai mic ( gen VTY )? Geaca lunga/mai scurta/ palton? Caciula normala larga, lasata in spate sau decare? big grin. Si cum ar trebui sa se comporte?

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Un baiat, oricat de inalt ar fi trebuie sa poarte haine care il reprezinta, in care se simte el bine! Fetelor nu le pasa cum se imbraca baiatul.Comportamentul trebuie sa fie atent si sa incerci sa iesi mult in evidenta in preajma ei! Sper ca te-am ajutat! O zi placuta in continuare!

5 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Deci mie imi plac blugii portocalii, rosii, verzi si negri! Papucii sa fie ceva ghetute de culoare inchisa, geaca de piele [ imitatie] sau un fas scurt! Caciula sincer la baieti nu imi place. Si sa fie putin mai indraznet. [ ma refer la romantsim ] dar sa nu exagerezi, toate la timpul lor.

| Felix2009 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te imbraci asa cum iti sta bine si sa te comporti cat mai natural. Fetele destepte vor sti sa aprecieze

suntserios
| suntserios a răspuns:

42 e o marime normala pentru un barbat nicidecum talpa mare.

si ce treaba are comportanmentul cu marimea papucului?

| Nibichan a răspuns:

Iati tenesi happy

| flore45 a răspuns:

Parerea mea...fii tu insuti nu ce vor altii sa fie. Poti purta linistit orice fel de geaca orice fel de pantofi, tenisi de preferinta si adidasi, dar mai recomandabil e sa diversifici si sa stii sa asortezi.In privinta caciulii depinde de stilul tau.Si sa fii sociabil, deschis cu orice fel de persoana.In fine nu am chef sa scriu romane despre caracter deoarece tu insuti stii ce e cel mai bine pentru tine. Sper ca te-am putu ajuta.big grin