| LosSantos12 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cum sa ii spun ca o iubesc? Am curaj, dar nu stiu ce sa spun si cand sa spun.

3 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

Spune-i cand e intr-o faza buna. Poti sa-i spui ca e o fata speciala si sa-i oferi un trandafir si evident o sa-nteleaga!
Succes!

| Bubi19 a răspuns:

Pai poți sa ii cumperi un trandafir rosu și frumos și sa va întâlniți undeva, într-un loc mai intim și sa ii dai trandafirul și sa ii spui ca o iubești! Mult succes! happy

| Anooniima a răspuns:

Heii happy
Pai in primul rand, invit-o intr-un loc unde sa nu fie foaarte multa lume! Poate sa-i cumperi si un trandafir rosu si sa il dai. happy Si dupa, o iei si tu cu din astea ca a inceput sa-ti placa de ea, si ca poate iese ceva intre voi, si ca nu mai vezi o alta fata decat pe ea si chestii de genul asta happy
Bafta :*