| XatomisX a întrebat:

Intrebare pentru fete :
De ce nu va plac baietii cu parul lung?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Paru lung la barbati a fost indelung discutata tema asta,unor femei le plac barbati cu parul lung, prins in coada sau doar lasat in batai vantului.
Mmmm, dulce amintire. am avut parul lung, a fost ok. mi-a placut, am iubit bataia vantului in pletele mele.Am iubit rautatea oamenilor cand nu puteau sa ma suporte cu parul lung, am iubit gelozia femeilor pentru faptul ca aveam un par mult mai des decat il aveau ele.In final am sfarsit prin a deveni chelios devil De la un tip cu plete si cercei, am devenit un chelios barbos laughing peste ceva timp.Depinde de barbat, de femeie... si de gusturile fiecaruia.Eu ador sa joc doar la extreme, nu vad niciodata partea paharului jumate plina sau jumate goala.O vad ori plina, ori goala.La mine ori e da ori e ba.Nu accept raspunsuri cu 'poate'. Sunt scorpion devil

| mona a răspuns:

Par mai neseriosi asa la prima vedere, mie imi sunt indiferenti baietii cu parul lung

| DracusorImpielitat a răspuns:

In afara de Krut Cobain, nu imi pot imagina un baiat care sa arate bine cu par lung.

| SimoNARaluCA a răspuns:

Cui nu ii plac baietii cu par lung?!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pentru ca barbatii cu chelie secreta mai mult testosteron.hee hee

Neah, nu ma iau dupa astfel de criterii cand imi place un baiat.Pur si simplu e irelevant parul.

| Carmen100 a răspuns:

Depinde. Pe el il ador cu tot cu parul lui.
http://www.google.ro/......tp?/search
Daca stii la cine ma refer B-)

| Madayna a răspuns:

Fiecare cu gusturile ei, exista si fete carora le plac baietii cu parul lung.

| horansgang a răspuns:

Mie îmi plac. dar înfine, nu contează ''freza'', lol.

| MDenisee a răspuns:

Mie imi plac smug parca au ceva mai special, mai diferit asa big grin

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Eu nu am nimic impotriva numai ca imi face concurenta si s-ar putea sa ma simt mai putin feminina, plus ca daca e s-o iei asa, in momentele intime ai impresia ca ai o femeie nu un barbat in pa, parul lung pentru mine inseamna feminitatea.

| stefan1236 a răspuns (pentru MihaelaMariaPopa):

Wow,ce mentalitate

| Alex1239 a răspuns (pentru MihaelaMariaPopa):

Trista gindire mai pot avea unii

| yulyanayo a răspuns:

Majoritatea baietiilor cu par lung nu stiu sa se aranajeze in asa fel in cat sa nu para feminini sua en ingrijiti. Deci in concluzie ne plac baietii cu par lung dar depinde si in ce fel se aranjeaza acel par lung. Popp. Funda?big grin