| EmotionalKoma a întrebat:

! Intrebare pentru fete >-Merge sa intri in apa daca esti "pe stop" fara o. b?[cu absorbantul]

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu .

| Bojthe a răspuns:

Salut OooDenisaooO poti sa incerci ca iti iei un chilot normal cu absorbantul si peste un slip ( de preferat boxeri)
nu stiu daca functioneaza

oricum ai putea incerca in speranta ca ti0am fost de ajutor Bibihappy
Funda?

| LoveAgain a răspuns:

Normal ca nu! Doamne Fereste! pai murdaresti apa

| Ys a răspuns:

Nu merge sa intri in apa daca esti pe stop tu gandeste-te ca daca intri in apa o sa faci apa rosie si se uda si absorbantul daca esti asa curioasa sa vezi ce se va intampla intra in cada cand esti pe stop si o sa vezi de se va intampla...nici cu o.b. nu merge din cate am auzit

| BBdragutza a răspuns:

Nu doamne fereste, nu se face! Murdaresti apa!

| Iuli_9028 a răspuns:

Doamne ce prostii am auzit inaintea mea! Poti sa intri si daca nu iti pui absorbantul, doar chilotul simplu, pentru ca in apa menstruatia nu curge la fel de abundent, doar sa ai grija cand iesi /// si nu se murdareste apa deloc daca tot vreti sa stiti domnisoarele dinaiNTEA MEA! ce prostii spuneti... daca nu ma credeti incercati si o sa vedeti ca am dreptate!

| Mentosanaaa a răspuns:

Da,Bibi are dreptate;] Astazi am venit de la mare si ieri a fost prima zi de menstruatie si am procedat exact cum a zis Bibi.Dar atentie, doar in primele 2 zile cand menstruatia nu este atat de abundenta. In schimb, in urmatoarele zile de ciclu, ar trebui sa te abtii de la apa.

Bafta. :]

| Sqk00 a răspuns:

Nu. nu mergee. pentru ca se face piscinaa rosiieee. rolling on the floor