| Ađııa a întrebat:

O intrebare pentru fete:
Care sunt acele lucruri care nu trebuie sa le faci cand esti pe stop?hee hee
Funda.

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Sa nu bei cola, sa nu faci sport, sa nu dansezi... aceste lucruri fac sa curga in cantitate mai mare.

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Astea's mituri. Cum ca n-ai voie sa faci baie sau sport, Doamne fereste. Ba din potriva, ai nevoie de igiena, ai voie sa faci sport, sa bei orice in afara de alcool. Poti sa faci si sex waiting.

| NoCharachter a răspuns:

Pai a raspuns asa pentru ca...sunt niste prostii inventate de mintile bolnave fara ocupatie. De asta a spus ca nu ar trebui sa te interseze. Oricum, sunt doar mituri.

| Ađııa explică:

@Stephanya : Din curiozitate...Sunt fata si cred ca ar trebui sa ma intereseze lucrurile astea. Logic ca nu fac ce spun miturile alea, dar daca pe noi nu ne intereseaza, pe cine ar trebui? pe baieti? raised eyebrows Hai ca ai dat`o de gard cu raspunsu` asta tongue Mai bine nu-l dadeai.winking

| Stephanya a răspuns:

Nu stiu de ce te intereseaza asa mult...