| cez a întrebat:

Intrebare pentru. fete: stiti o metode foarte buna pentru. a scapa de cosuri?
Multumesc mult!
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

In primul rand incearca sa eviti sa mananci mancaruri grase si seminte big grin
este la avon o lotiune 3 in 1 cu aloe si ghimbir ( te sfatuiesc sa til cumperi pentru ca este f. bun si nu ii deloc scump big grin doar 7 leiwinking )
dupa ce til cumperi in fiecare dimineata pui unpik de lotiune pe mine. o freci unpik cu mainele si dupa te speli pe fata cu ea si te limpezesti cu apa unpik calduta. si iti tamponezi fata cu un prosop uscat si neaparat curat big grin
.
aceast efort laughing facut zilnic iti va feri fata de factori nocivi din mediu big grin
apoi in fiecare duminica. dupa baie ( daca nu duminica apoi in ultima zi din saptamana in care faci baiehee hee )
iti recomand urmatorul tratament big grin
dupa ce termini de facut baie... te speli cu lotiunea de la avon pe fata dupa care te faci pe fata cu gelul de curatare pentru cosuri ( este la un pret de 10 lei tongue )
te speli pa fata si te stergi cu prosopul pana fata iti este complet uscata
dupa aceea te faci pe fata nu foarte gros cu baton pentru tratarea petelor ( la un pret de 11 lei )
daca faci astea toate. fara exceptie iti garantez ca vei scapa de cosuri tongue
ceea ce tiam scris este '' tratamentul '' pe care il fac si eu. si pot sa spun ca la 15 ani. mai imi ies unu sau doua cosuri pe luna. si alea cand is pe rosu laughing
chiar daca trebuie sa cumperi niste creme. se merita happy
hai sa socotim cat ar trebui sa dai pe aceste lucruri :
lotiunea 3 in 1 ------------7 lei
gelul de curatare pentru cosuri ---------------10lei
baton pentru tratarea petelor --------------11 lei
rabdare ------------GRATISlaughing
---------------------------------------------------------
total= 28 lei

p. s: toate produsele le gasesti in catalogul avon. in gama clearskin happy

3 răspunsuri:
| AdElA96 a răspuns:

Buna mergi la cosmetica si iti face o masca cu aburi si este foarte eficienta si este in jur de 60 de lei un tratament. Sau sunt la avon niste produse foarte bune pentru cosuri poti sa iti cumperi o masca si un fel de gel. Pahappy

| Dragos300 a răspuns:

Mergi la farmacie
fa-ti un tratament cu castraveti
cumpara de la avon acest produs:clearskin

| madalinbossultau a răspuns:

Sa le spargi dar nu o sa mai dispara semnul! Is baiat!