| Shine_1620 a întrebat:

Intrebare Pentru fete:
Va plac baieti cu cercel in ureche
daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Mie personal nu imi plac deloc. cercelul in ureche mi se pare un element de cocalari. parerea mea. pa:*

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Imi place,dar depinde,ar trebui sa le stea bine,unora nu. thinking De ce imi place? thinking Hmm, pentru ca ii face putin rai, nu stiu thinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu imi plac.mi se par idioti, urati si gay
Baietii au farmecul lor.Cu atitudinea pe care o au, parul lor lung sau scurt, privirea aia subtila care te face sa te intrebi "de ce unde a aparut minunatia asta?" dar NU asa

| bombonikamika a răspuns:

Evident baieti cu cercel in ureche sunt mai cool dar de multe ori sunt niste vagabonti asa ca eu prefer pe cei fars cu toate ca eu am pierce

| aNoNN1m a răspuns:

AnnaFunkyGirl aceeasi parere trebuie sa o avem despre fetele tunse scurt? ca sunt proaste, idioate si nu mai stiu eu cum?

| Georgy95 a răspuns:

Da îmi plac pentru că sunt mai drăguți, mai smecherikisskiss

| deea26_8578 a răspuns:

Mie nu, mi se par cocalaribig grin