| Alinutcelcurios a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete, cum vi se par băieții cu un cercel in ureche?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi este total indiferent, ca nu mi se pare nimic interesant.

| sierra1 a răspuns:

"| Alinutcelcurios : cum vi se pare băieți cu..."

analfabeți!

| johnnny123 a răspuns:

Crezi că toți băieții cu cercel în ureche sunt văzuți la fel?

| gabicoo a răspuns:

Gay!

| mi25 a răspuns (pentru gabicoo):

Gresesti. Nu sunt atatia gay cati poarta cercei.

| Lioana a răspuns:

Mie nu-mi plac.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Dacă te-ar intreba o fată următoarea intrebare. -Ce părere ai despre fetele tunse foarte scurt, imbrăcate in pantaloni de blugi și fără cercei sau alte bijuterii. Cum i-ai răspunde?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac, sincer. Consider ca e de prost gust. Le da un aer golanesc, de neseriozitate.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Baieti cu un cercel in ureche mi se pare urati.

| pisica90 a răspuns:

Bombardieri

Răspuns utilizator avertizat
| ioanarosuuuu2005 a răspuns:

Personal mi se pare sexy la unii tipi, depinde de fizionomie, si stil cred. De asemenea, in opinia mea, denota incredere in sine, un barbat confortabil cu masculinitatea sa, care nu cedeaza sub presiunea societatii de a se incadra intr-un anumit tipar ca barbat.