| crsx a întrebat:

Intrebare pentru fete..Va rog sa ma ajutati. de mica mi-a tuns cu foarfecuta parul pubian si acum am firele foarte lungi si dese..cateoda imi iese prin slipi. daca intelegeti. ca si cum i-ar intepa..va rog sa nu radeti.ce metoda de epilare as putea sa folosesc?

1 răspuns:
| IngerCazator a răspuns:

Cu bicul. si eu la incepuut foloseam foarfeca dar dupa aceea am incercat cu bicul. Alt ceva nici nu stiu ce sati recomand, pentru ca cu epilatorul sau cu ceara e foarte dureros, in zona aceea pielea este foarte sensibila...