| Marianullll a întrebat:

Întrebare pentru fetele cu iubit: Cum ați reacționa dacă un băiat (coleg) v-ar strânge în brațe și v-ar spune că vă place?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Am trecut printr-o experienta asemanatoare doar ca nu imi era coleg si era si mai mic la varsta de cit mine(a fost cam dubioasa treaba asta iar un timp dupa aia avem o stare nasoala), dar tu nu fa asta e cam lipsit de respect, desi pare un gest dragut, fetele chiar apreciaza spatiul personal dar depinde si in ce context te aflii, ca la scoala e un loc cam nepotrivit pentru o asemenea actiune(ma refer la imbratisat), dar daca iesiti voi doi undeva sunteti singuri ai putea sa o imbratisezi, bineninteles daca te lasa, totusi ai putea printr-un alt mod sa ii spui ca o placi, mai misterios, mai intr-o joaca, prin niste biletele simple scurte, poate niste intrebri pe acolo si ii spui sa lase raspunsul ei intr-un aumit loc daca vrea sa afle cine esti(dar sa nu fie niste texte lungi, siropoase ca va fi cam ciudat si nu o sa-ti raspunda niciodata, desemenea ii spui ca ca esti un baiat care o place etc. ca sa nu se sperie ca un dubios ii lasa meaje), dar daca nu iti place ideea ai putea [ursisimplu sa ii spui ca o placi fara vreun alt gest care ar putea sa o sperie : )

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

I-aș spune că am iubit, oare ce laughing))

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Lași plezni fata de nu s-ar vede fimear scârbă )))) de nesimțit ordinar )))) ia uite fata Sam ia el pe mine in brațe ha? De unde atâta tupeu pe el )))) fi mear scârbă de 2 ori ))))

| Fiorella00 a răspuns:

L-aș îndepărta și i-aș spune clar ca am iubit si ca nu sunt interesată absolut deloc si ar fi mai bine dacă s-ar abține dacă viitoare de la gesturile acestea, asta daca nu dorește probleme happy