| Casica a întrebat:

Intrebare pentru. reprezentanti. Sunt reprezentanta Avon, a 2 a campanie si trebuie sa fac 180 lei din campania 1. 2013. Produsele din revista pentru reprezentanti intra in acei 180 lei? Ei nu sunt calculati la discount? La pagina 12 e setul acela cu 24 de monstre la 10 lei. Se poate sa comand 3 seturi? Ce cod are oferta cu 24 de monstre de ruj la 9, 60 lei?

Răspuns Câştigător
| TinkerbellM a răspuns:

Nu, produsele din oferta pentru reprezentanti nu intra in acei 180 lei. Comanda trebuie facuta de minim 180 lei din catalog. Sper ca am ajutat!:*

| Casica explică (pentru TinkerbellM):

Esti reprezentant, imi poti spune te rog codul de la oferta, nu il gasesc niciunde.pot comanda acelasi set de 3 ori?

| TinkerbellM a răspuns (pentru Casica):

Spune-mi din ce campanie vrei sa comanzi si daca din catalog sau oferta de reprezentanti.

| Casica explică (pentru TinkerbellM):

Campania 1\2013, pentru. reprezentanti, pagina 12

| TinkerbellM a răspuns (pentru Casica):

Fiecare reprezentant poate comanda un Ruj Perfect Kiss cu 10, 99 sau 4 cu 40, 00 lei. Oferta se aplica o singura data pe Reprezentant.

| Casica explică (pentru TinkerbellM):

Pagina alaturata.

| TinkerbellM a răspuns (pentru Casica):

Uita-te pe site, acolo sunt si codurile monstrelor in sectiunea materiale utile.
Eu cred ca poti sa comanzi, dar totusi incearca sa comanzi cate vrei, iar daca nu poti, te va atentiona cand vei da comanda.

| Casica explică (pentru TinkerbellM):

Am nevoie de cont, deoarece nu am.

| TinkerbellM a răspuns (pentru Casica):

Pai intra pe site-ul official : http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page#/home, iar in dreapta sus, scrie login in contul tau AVON, apesi si sunt doua "pagini" si copletezi acolo unde scrie deasupra Nu esti reprezentant? Login aici. Ar trebui sa-ti intrebi coordonatoarea, deoarece ea te-a initiat in tainele afacerii AVON.

| TinkerbellM a răspuns (pentru TinkerbellM):

Si jos de tot in stanga scrie inregistreaza-te acum! Sper ca am ajutat happy

| TinkerbellM a răspuns (pentru Casica):

Daca am ajutat ai putea sa'mi trimiti cadou o funditapuppy dog eyes.

11 răspunsuri:
| TinkerbellM a răspuns:

Si nu, produsele din oferta pentru reprezentanti nu au discount.