| AnutsaaAnnA a întrebat:

happySunt reprezentanta AVON de putin timp si am cateva nelamuriri. in primul rand. dupa revista oferte de reprezentanti pot cumpara cate produse vreau eu de acelasi fel? si pretul acestor produse se pune la total, adica daca trebuie sa fac o anumita suma, ma ajuta? aceste produse au discount? Eu, la fiecare campanie cate cataloage primesc gratuit?( stiu ca primesc unul de luna asta si unul de luna viitoare, adica pentru fiecare campanie 2 cataloage unul care mi-l da cu o campanie in urma si unul cand dau comanda?)Multumesc! La cel mai bun raspuns dau Fundaa:*

4 răspunsuri:
| AnutsaaAnnA explică:

Si la a2a comanda pot depasi de 400 de lei comanda
?

| AlexutsSsa96 a răspuns (pentru AnutsaaAnnA):

Poţi face comanda de cât vrei tu, cu cât faci sumă mare, cu atât îţi rămân banuţi mulţi :*.

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Buna, pai in prima comanda trebuie sa faci produse de 120 de lei, la care vei primi cadou un rimel mascara shot sh un sampon. La a doua vei face comanda de 200 de lei la care vei primi o crema si un ruj si tot asa. Daca faci o comanda care sa depaseasca suma maxima, ei iti fac reducere si restul de bani iti apartin. Nu neaparat iti trimit tot timpul cate doua cataloagge. Mai vin si cate unul si cate doua, iar la fiecare campanie primesti cu un catalog inainte.

| Nicole_Nicoleta_1994 a răspuns:

Salut.
Din revista oferte pentru reprezentanti poti cumpara oricate produse vrei (chiar daca sunt de acelasi fel) si da, pretulacestora se va calcula la totalul final. pentru aceste produse nu beneficiezi de niciun discount.
pentru a primi cataloage, trebuie sa le comanzi tu (in momentul cand pui o comanda, daca dai mai jos vei vedea ca te intreaba ce set de brosuri vrei: set de 4 brosuri, set de 8 brosuri, etc. tu trebuie sa bifezi pe care-l vrei si trebuie sa platesti 8.5 lei pentru setul de 4 brosuri, 10 lei si ceva pentru cel de 8 brosuri etc.)
daca mai ai intrebari, id-ul meu este: nicoleta.nicole30
sper sa-ti fie de folos big hug