| SkyCracker a întrebat:

Intrebarea asta este adresata in special catre fanii anime, insa nu numai. Ce parere aveti despre postul Animax? Eu pur si simplu cred ca s-a dus tot canalul pe apa sambetei. Au inceput sa difuzeze tot felul de porcarii din America. Parca era un post numai pentru animeuri stafeta fiind predata de canalul A+. Dar se pare ca pe astia ii doare in fund, avand in vedere ca acesta A FOST singurul canal de animeuri din Romania.Eu personnal nici nu ma mai obosesc sa pornesc televizorul pe jegul ala de canal. Astept parerile voastre.

2 răspunsuri:
| asdfghjklasd a răspuns:

. mda sunt de acord cu tine. de fiecare data cand schimb canalul pe Animax ma astept sa vad un serial Anime :X. dar ce vad? straight face un fel de A. B. D. C raised eyebrows care il difuzeaza si pe Mtv.oh go on asa ca eu m`am saturat. nici macar nu mai vreau sa aud de acel post straight face. s`a dus ce era odata sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animax Erau Cu anime Apoi bagat NaNa, Blood si anime nou Gen Aflo Samurai DE ce sau bagat aplus