| M.T a întrebat:

Is muscata de tantarii pe picioare si m-am scarpinat si sunt f mari. cu ce pot da sa treaca mai repede o muscatura de tintar? iar acel sper de protectie stiti cam cat costa?

5 răspunsuri:
| Acadela a răspuns:

Incearca Fenistil, pe asta il folosesc si eu si e destul de bun.happy
De costat nu stiu cat este. dar il gasesti sigur in farmacii.happy
o zi buna! :*

| LloOlLey a răspuns:

Pai. du`te la farmacie si cere un autan pentru piscaturi. genthinking nu mai stiu. am avut anul trecut. dupa ce te musca tantarul te dadeai cu ala si in cateva zile iti trecea. apoi ca sa nu te mai muste tot autan`ul e foarte bun. eu mereu am folosit si nu am avut problemebig grin

| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

Cu spirt sau cu otet.

sunt cele mai bune.

iar de pret. trebuie sa le ai in casatongue

papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenistil...ecwel ai bunpe mine ma pisca la calcai si acolo nu pot sa ma scrapinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenistil... e cel mai bun si pe mine ma pisca un pic mai sus d calcaiacolo unde nu pot sama scarpin da e bun fenistil