| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Itrebare pentru baieti. De ce un baiat ignora fata pe care o place? Nu inteleg daca o place de ce o ignora.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pentru a părea mai interesant.

| Sociopat a răspuns:

Stie ce porc e si se fereste sa afli si tu.
Si-a facut o idee cum ca fetele-s atrase de tipii care le ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu e bine sa dea nici prea multa atentie sau sa faca prea multe complimente apoi ti-o iei in cap devi inebunita dupa el te inebuneste respectivul si il vei sufoca. iar el nu te va mai vrea, deci nu e bine.

| ElSharawy a răspuns:

Nu stiu poate ii e rusine poate se teme de raspunsul fetei sau crede xa ea nu il place