| larisa_7273 a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat, am fost cu el, dar m-am despartit, cred ca ma mai iubeste dar cum imi dau seama ca ii adevarat, el se tot uita dupa mine, oare ma mai iubeste? astept niste raspunsuri

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si care ar fi motivul de despartirethinking Depinde de cat de grav a fost si daca se poate remedia pentru a duce la o impacare

| Lora a răspuns:

Pai daca tot trage cu ochiul dupa tine normal ca da.Imbraca-te si tu putin mai shic anumea si plimba-te prin fata lui si vezi ce reactii are atunci o sa-ti dai seama daca te mai iubeste sau nu

| Daii_4342 a răspuns:

Daca te place cu adevarat, stai linistita ca vine el la tine. Niciodata sa nu faci prostia sa te duci la un baiat sa ii spui ca il placi, astfel va avea impresia ca el e "boss-u", deci prefa-te indiferenta asta ii inebuneste pe baieti. happy

| cute a răspuns:

. intreaba-l. daca te place.suntem in secolul 21 laughing si tu nu ai tupeu sa il intrebi daca te place. daca mai simte ceva pentru.tine.ma rog.asta depinde si de cati ani ai. ce sa zic [si te-ai despartit tu de el sau el de tine?] daca s-a despartit el poate.ca ai facut tu vreo greseala ceva sau poate nu te mai place.

sper ca te-am putut ajuta.:*