| LoveChocolate10 a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma mai iubeste? Am fost cu el acum o luna si de ceva vreme nu mai vorbeste cu mine, nu se uita la mine, nu ma baga in seama. Oare ma mai iubeste?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu se mai uita la tine,nu vorbeste cu tine si nici nu te mai baga in seama, atunci sigur te iubeste! Este ca si cum nu existi pentru el daca ti se intampla toate astea! Mi-am zis sa nu raspund la intrebari de genul asta dar nu m-am putut abtine! Gandeste-te ca esti pe strada printre oameni/trecatori care nu se uita la tine, nu vorbesc cu tine si nici nu te baga in seama... oare acei oameni te iubesc?