| fantasy01 a întrebat:

Eu iubesc un baiat extem de mult! Cred ca si el ma iubeste dar nu sunt asa sigura! Mereu ma amuza, se poarta frumos cu mine! Toate lucrurile pe care le face un baiat! Dar cand il intreb daca ma iubeste el zice ca nu! cum imi pot da seama daca e adevarat ca ma iubeste? ( nu merge sa il intreb)

Răspuns Câştigător
| AnkiCardle a răspuns:

O fi genul de baiat sigur pe el, care nu da frau liber sentimentelor. incearca sa fii distanta o vreme si o sa vezi. daca totusi sentimentul e reciproc el va incerca sa distruga acea distanta. daca nu. atunci imi pare rau. stai calma, sunt multi baieti in lumea asta :* funda?

4 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Baiatul se emotioneaza. asa sunt unii baetii de fapt sunt mai rushinoshi decit vine vb. mai ales de dragoste. sunt mai rushinoshi decit fetele chiar daca nu arata asta!

| Comatose a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f3U1btDVj48 dai videoclipul acesta si cu siguranta isi va schimba parerea... funda?

| hackey a răspuns:

Il intrebi pe mess. Daca si acolo zice nu... ii doar un bun prieten happy

| oxana_9056 a răspuns:

Uni baieti is mai emotivi, mai rusinosi. Alti care pun intrebare "ma mai iubesti?" asa din lipsa de oqpatie, la kterinca.mai sunt si alti cu care poti vb serios despre asta.kre nu fac mistouri cand nu trebuie. sau nu's prea timizi.
Poate sa iti spuna nu in 2 variante:. 1. poate glumeste se simte bine in prezenta ta. dar t vede ca o amica.nu mai mult.
2. poate raspunde la caterinca