| eddie002 a întrebat:

Iubesc o fata si am pierduto.Motiv parintii. O iubesc la nebunie si ea ma iubeste dar nu stiu de ce nu mai vrea sa ne impacam. Pur si simplu o iubesc si vreau sa fie inapoi a mea nu mai stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
| Strify a răspuns:

Ai intrebato de ce nu mia vrea sa va inpacati? Poate ii este frica de parinti tai... Dar cu parinti tai ai incercat sa discuti sai intrebi ce nu le convine la acea fata.Incerca as le evidentiezi parintilor tai calitatile fetei poate ai noroc si totul o sa fie bine
Mult Noroc!

| mihaeelaa a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea.Sa-i spui ce simti si sa incerci sa o convingi ca te merita, iar cu parintii vorbiti, atata timp cat va iubiti nu prea inteleg de ce nu ar fi de acord, si ei au trecut prin asta. Cere-le macar o sansa si demonstreaza-le ca esti capabil sa o faci fericita si sa fiti fericiti. E bine ca tii la ea.Mai rar baietii de astia.Nu trebuie decat sa ai rabdare si mai ales daca si ea te iubeste, totul va fi bine. Te-am pupat:*

| candy_5543 a răspuns:

Parintii astia! cred ca stiu mereu c e mai bine; nu se gandesc si la noi! poate suferim din cauza deciziilor lor "mature". pur si simplu, au mai treqt si ei prin asta...nu? ar trebui sa inteleaga! vezi tu cum poti sa le explici ca fara ea nu poti fi fericithee hee j chestii din astea, poate merge...

| eddie002 explică:

Da nu ii vorba de parintii mei ci de parintii ei

| eddie002 explică:

Poi aia ii faza ca nu parintii mei is de vina ci parintii ei azi urmeaza sa imi zica totu.

| eddie002 explică:

Da mai da faza ii ca nu de vina is parintii mei si parintii ei mai degraba taicaso asa cred eu.Ca la inceput el nu o fost de acord cu mine

| eddie002 explică:

Poi gata am rezolvat tot suntem din nou impreuna:X:X:X