| boy24 a întrebat:

Iubesti rasa rottweiler? Sunt din Iasi.Caut o canisa. Vreau sa imi iau un rott(mascul) Orice sfat sau orice indrumare e bine venita.Astept raspunsuri.+funda.Multumesc.

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Eu te sfatuiesc sa mergi la un PetShop. :)

---> Uite! Poti sa gasesti aici mai multe info. despre cumpararea unui caine + ca este un nr. de tel, iar daca suni poti sa negociezi cu vanzatorul de catelusi.
----> Trebuie doar sa intri aici : http://www.caini-de-vanzare.ro/articole/Caini-de-vanzare-Iasi-121.html

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::