| alexxx_5812 a întrebat:

Iubire sau prietenie? o intrebare simpla Da sau NU.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Categoric si irevocabil...nici una nici altalaughing
De amandoua te convingi la un moment dat cat de adevarate au fost.Si e pacat ca te convingi exact in momentul in care ai bagat mana in foc pentru veridicitatea sentimenteloroh go on
Clar, nu vorbesc din experientashame on youN-am din cebig grin

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele sunt importante!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Prietenie. Dar si aici te mint angro...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pot fii ambele, desigur cu persoane diferite! Daca este iubire sau prietenie cu aceeasi persoana, din pacate nu suntem in masura sa hotaram noi pe cine sa iubim sau nu! "Chestiunea " asta ne paleste in moalele capului si... ne trezim indragostiti, si gata! De prieten, de neprieten...

| elena a răspuns:

Cu tine?

| luiza a răspuns:

Daca ai pus ''sau" intre iubire si prietenie, raspunsul nu poate fi cu "da sau nu"! Oricum alegerea apartine fiecaruia. Iubitul poate fi si prietenul cel mai bun dar prietenul cel mai bun poate sa nu imi fie iubit!

| Ana a răspuns:

Iubire love struck

| DroGuleTz a răspuns:

Iubire :X

| Christina a răspuns:

Ambele big grin

| StefanStyle94 a răspuns:

Orice iubire care nu are la baza prietenia e ca un castel construit pe nisiphappy, deci aleg ambele.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Prietenie pentru ca daca ai multi prieteni care tin la tine e si normal sa te iubeasca:X si tu pe ei:X

| Stelistul a răspuns:

Iubire, un sentiment de dragoste pentru o persoană de sex opus.
Prietenie, sentiment de simpatie, de stimă, de respect, de atașament reciproc care leagă două persoane, deci ambele.

| mistikk a răspuns:

Candva ambele erau adevarate dar acum acestea sunt false nu mai exista prietenie adevarata si nici dragoste pura, pur si simplu toate sunt din interes prietenii adevarati sunt 1 la un milion iar dragostea adevarata este greu d egasit ...desi noi iubim acela pentru acre lupti si afci orce sa ii fie bine da cu piciorul la tot si nu ii pasa de ce simti tu. nu aleg nimic las asta in voia sortii ...fie ca destinul sa aleaga tot ce este mai bine pentru mine

| frumusyka334 a răspuns:

Depinde puteti fi si prieteni si iubiti daca aizis sau nu se poate sa stii si rasp oricum vezi u

| Iulya_5757 a răspuns:

Prietenie,deoarece,poti iubi si un prieten (daca este prieten adevarat), un prieten pe care il cunosti si in care ai incredere ca nu te-ar trada, care iti pastreaza secretele... cel mai bun prieten happy. Nu este chiar o intrebare simpla :p

| Iulya_5757 a răspuns:

Desigur,pot fi ambele happy