| Smillee a întrebat:

Salut am o intrebare cum credeti ma iubeste ma saluta de fiecare daca de cite ori ma vede imi zimbeste.e un semn de iubire sau o doar o simpla prietenie happy

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Daca te zambeste inseamna ca esti o persoana placuta pentru el.

Aici poate fi ambele.

Ai grija.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca se intampla doar ceea ce spui inseamna ca te place, si poti observa asta si daca i se lumineaza fata cand te apropii de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Desigur ca te iubeste. Asteapta, ca de 8 Martie e posibil sa te ceara de nevasta, si o sa traiti fericiti pana la adanci batraneti. happy

Glumesc cu tine, nu te supara.
Dar cum de iti pui problema asa? MA IUBESTE daca imi zambeste?
Pana la iubirea sau prietenia voastra e cale lunga.

Ce cred eu insa, este ca baiatul te place.
Acuma, depinde de amandoi ca sa treceti la urmatoarea etapa : Sa va cunoasteti mai bine.

Bafta iti doresc.