| ĐoarUnPunctuleţ a întrebat:

O intrebare stupida dar totusi:... ce ai alege dintre prietenie si iubire?batting eyelashes... dc? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| DisforDeea a răspuns:

Nu e o intrebare deloc stupida.Bay eu sigur as alege prietenii.Ca sti cum e vorba aia. dupa baieti/fete si autobuz sa nu alergi niciodata. oricum in 5 minute vine altul laughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ExtraSakadat a răspuns:

Prietenie - Dureaza o viata daca stii cum sa 'ai grjia de ea'. Fara ura, poti sa-ti spui totul in fata.

| amanda33 a răspuns:

Iubirea e si prietenie si e sincera, eu aleg iubirea ca prin si pentru ea traiesc

| AndaAndore a răspuns:

Nu e deloc o intrebare stupidawinking
Eu, una, as alege prietenia. Pentru ca ''iubirea'' o gasesti la fiecare pas, o prietenie. pff. o gasesti greu. Si, din partea mea, daca ar fi sa aleg intre iubitul meu si cea mai buna prietena a mea, as alege fara sa stau pe ganduri, si fara regrete, prietena!
Numai bine!:*

| SweetLikeaLemon a răspuns:

As alege prietenia. Iubirea e intr-adevar minunata, dar la un moment dat se sfarseste. Eu am avut un prieten foarte bun, tineam la el enorm, si el tinea la mine, ne-am indragostit, ne-am conbinat, ne-am certat, ne-am despartit si in momentul de fata nici macar nu mai vorbim. Acum mi-as dori sa nu fi fost cu el ca sa fim si acum prieteni.

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Da mai myru dar nu si prietenii adv.si ce iubirea[baiatul] nu te inseala?

| iulyyy a răspuns:

Prietenia.acum pot sa spun cu mana pe inima ca eu as alege PRIETENIA

| iulyyy a răspuns:

PRIETENIA.ptr ca eu am facut greseala si am ales iubirea, iubirea mea m-a pus sa aleg intre el si prieteni si bineinteles ca l-am ales pe el, cand el s-a plictisit de me a inceput sa ma insele iar eu nu am mai avut nici o prietena s-au prieten cui sa ma destainui, ma simteam foarte singura si in momentul ala m-am dus la fosta mea si acum actuala si mi-am cerut iertare pentru ce i-am facut, iar ea mi-a spus ca prietenia nu te insala niciodata dar iubirea DA...

| xBebelushax a răspuns:

Iubirea...deoareke prietenii iti vor intoarce spatele odata si odatahee hee

| xBebelushax a răspuns:

Pai mah...roxule ...ai grija pe cine alegi si atunci o sa fie totul bine big grin

| emmemma96 a răspuns:

Depinde de persoana. O prietenie intre o fata si un baiat se poate transforma in iubire fara sa va dati seama. Dar suntcazuri in care si prietenii te tradeaza. Chiar si cel care crezi sigur ca te iubeste ar putea sa iti spuna de fapt ca nu e asa. Cel mai bine este sa ai grija ce prieteni ai si ca iubit sigur vei gasi pe cineva foarte potrivit pentru tine. Nu trebuie sa alegi. Le potiavea pe amandoua. Succes mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenia.normal