| Florin_5144 a întrebat:

Iubita mea s-a suparat p mine ca sut gelos. cum sa fac sa o impac si sa o fac sa ma ierte? dau fundita(am 18 ani)

4 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Trebuie sa te mai abtii!
Uite sun-o vb cu ea cu calm si spune-ia sa:
Papush-o... iarta-ma dar asta e firea mea, daca iti promit ca ma schimb vrei sa fii din nou cu mine? Sunt gelos pentru ca te iubesc prea mult crying. Te rog iarta-ma! Iti promit ca o sa ma schimb! Ce sa fac? te iubesc prea tare! " Spune-ia sta si chair incerac sa te abtii, sa te chimbi! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| danny15 a răspuns:

Dui un buchet cu fllori si te pui in genuchi si ii spui iarta-ma simplu ca buna ziua

| Florin_5144 explică:

Dar ce surpriza sa-i fac miercuri?