| Vladutzs1907 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare? Cum fac sa o impac pe iubita mea, pentru ca s-a suparat pe mine, si mi-e greu, sa o impac? O Iubesc prea mult :X

14 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ne spui de ce v-ati certat,pentru a stii cam ce sa-ti spunem,sa stim cat de grav sau nu este. Dar du-te la ea,cumpara-i un buchet de flori, si cere-ti iertare, spune-i ca o iubesti prea mult, cum ai spus si tuhee hee, demostreaza-i asta prin fapte.
*-*

| Latinmoon a răspuns:

Cere-ti scuze si declara-i sentimentele tale romeo dar fi onest!winking

| IDede a răspuns:

Daca are un comportament incapatanat arata-te dezinteresat absolut de ea si dupa maxim o saptamana spune-i ca ti-a fost dor de ea lucruri de genu

| Miki280 a răspuns:

Cere-ti iertare, spune-i cat de mult o iubesti si alint-o

| OnStepToDie a răspuns:

Pur si simplu cereti iertare, explica-i cat de mult o iubesti, daca si ea te iubeste, va intelege. Acum depinde si de greseala ta.

| Vladutzs1907 explică (pentru OnStepToDie):

Multumesc.

| OnStepToDie a răspuns (pentru Vladutzs1907):

Nu ai pentru ce.happy

| PaPuShiKa24 a răspuns:

.Pur si simplu ar trebui s'o lasi balta pentru ca tu nai sa intelegi ce simnte ea intr'o asemenea situatie...winking chiar daca e ea orgolioasa pentru acum o doare si refuza sa se comporte intr-un anumit fel sa stii ca tine la tine mai mult ca la orice.happy

| Vladutzs1907 explică (pentru PaPuShiKa24):

Mersii Ubitha :X:*

| PaPuShiKa24 a răspuns (pentru Vladutzs1907):

Cpl happy

| PaPuShiKa24 a răspuns:

.Pur si simplu ar trebui s'o lasi balta pentru ca tu nai sa intelegi ce simnte ea intr'o asemenea situatie...winking chiar daca e ea orgolioasa pentru acum o doare si refuza sa se comporte intr-un anumit fel sa stii ca tine la tine mai mult ca la orice.happy