| kris666 a întrebat:

Iubitul meu e in spitalsad
ce pot sa ii duc cand ma trec pe la el, ca sa-l mai inveselesc putin?

5 răspunsuri:
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Te asigur ca simpla ta prezenta va imbunatati situatia. Nu e neaparata nevoie sa-l distragi si cu 'maruntisuri'. Fii alaturi de el, asta conteaza.happyxoxo

Răspuns utilizator avertizat
| εʟεпα a răspuns:

Eu cred ca trebuie doar sa ii duci niste fructe si ceva mancare, dar cel mai tare o sa il inveseleasca Prezenta TA!

| BlueSWAY a răspuns:

Dack vrei iti fac eu o felicitare si u o tragi la imprimanta
doar baga id mau in ista : mihai.vip98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i duci ceva ce-si doreste foarte mult, dar nu ceva ce nu poti capata.