| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Hey TPU!sadiubitul meu a aflat ca postez tot despre el pe TPU,ne-am certat putin iar el a plecat cu o fata straight facesper ca nu ne-am despartit, intrebarea e:cum sa-l fac sa uite ce s-a intamplat,? cum sa-l inveselesc?sadsad

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

laughing ma amuza naivitatea ta laughing. A plecat cu o fata, de ce sa mai vrei sa il inveselesti sau altele? Nu vezi ca nici nu merita osteneala?

| Ichnat a răspuns:

Realizezi ca acum ne intrebi pe noi tot despre iubitul tau?

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Pai ai putea sa il lasi cateva zile inpace si apoi sa il suni sa ii zici ca iubesti si iti pare rau ce ai facut happy