| PrEtTyAnGeL a întrebat:

sadiubitul meu a aflat ca postez tot felul de intrebari despre el pe TPUcryingsi. normal ca s-a suparat ne-am certat putin dar presupun ca nu ne-am despartit(sper) iar eu a plecat cu o fata straight face, intrebarea e:cum sa-l inveselesc si sa-l fac sa uite? urgent dau fundasad

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum eu a olecat cu o fată? Sau el a plecat cu o fată?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze cum eu a plecat cu o fată, oboseala.

| PrEtTyAnGeL explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu o fata : straight facesi am gresit eu :el a plecat nu eu a plecat

| Mirke a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ti-ai raspuns singura OBOSEALA clar ca "am" e mai usor sa omiti, vezi unde este u si l pe tasete.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

Ok, iartă mi si tu greselile.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mirke):

Adică singur dragă că sint băiat nu fată

| Mirke a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vezi iar oboseala, n-am citit numele ti-am vazt tocul si gata, logica imi joaca feste.

| neutrino a răspuns:

Daca eu a plecat cu o fata, atunci da-i si lui una si fa-l fericit!

| h3r a răspuns:

Și întrebarea asta n-o vede?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Stie numele contului? Sau doar ca stai pe TPU?

| En3Rgi a răspuns:

Pai daca a plecat cu o fata si a fost supart pe tine nu prea stiu ce sa zic...Cred ca a plecat de tot.

| Mirke a răspuns:

Chiar asa, cum a aflat? de la fata aia cu care a plecat? sau de unde, cam nasol, ar trebui sa vb mai mult cu el, se simte exclus si barfit, probabil ca acum crede ca toti va stiu problemele intime, mai ales pe ale lui, baietii s mai vanitosi.

| Sebastian1996 a răspuns:

Vorbeste cu el. impacati-va. fi tu insuti.

| NiKoLeT a răspuns:

Poti sa-i spui ca iti pare rau, insa ai vrut ca totul intre voi sa fie perfect, din unele punccte de vedere, si totul a fost un mic ajutor pentru tinehappy, poti sa adaugi caci orice ar fi, tu il iubesti si nu ai dori ca asa mici fleacuri sa va desparta...happy dar cumadika a plecat cu o fata? e cu ea deja?

| PrEtTyAnGeL explică:

Chiar nu stiu de unde a aflasad si cand l-am intrebat de unde stie el a zis ca spun secretele mele la prea multistraight face, sper ca a inteles cineva ca eu nu

| PrEtTyAnGeL explică:

Cand am zis fata nu ma refeream la o persoana ci la fata lui t-ul ala e o litera cu o virgulita dedesubt dar nu pot sa o fac

| AnaMariapet a răspuns:

Buna si tie! Vorbeste cu el si spune-i ca tu ai pus intrebari despre el in speranta de a incerca sa va fie bine, spune-i ca nu avea raspunsiri la anumite intrebari si iti era greu aveai o anumita retragere sau iti era jena sa il intrebi pe el si sa il pui in situatia in care sa rada de tine sau ceva de genul.

| IMCA a răspuns:

Spune-i ca nu te pricepi la relatii asa de bine si ca nu stiai cum sa te comporti, dar il iubesti mult si nu vrei sa-l pierzi :*.