| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu vrea un prim contact sexual cu mine...am fost de acord dar sunt putin stresata ce pot face sa scap de emotii sa cel putin sa nu mai am asa multe?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Astepti pana esti atata de dornica incat uiti de stres si emotii. Inseamna ca deocamdata nu-ti doresti suficient de mult si n-ar trebui sa te grabesti. Partenerul tau te va mai astepta cateva luni, poate un an pana te simti pregatita si nu mai ai rezerve

| ale28bz a răspuns:

Bună asta cu vinul însă nu e cazul lor cred că sunt stimulaţi la maxim şi de întărit... cred că băiatul va fi ca piatra.
Sfat Nu programaţi acel act sexual lăsaţi-l să se întâmple spontan aşa va fi mai natural, încearcă să te laşi purtată de val, dacă ai hotărât să i te dăruieşti nu mai e cazul să îţi menţii controlul. Emoţia se va transforma în plăcere, lasă-l pe el să conducă şi lasă-te învăţată încet încet vei prinde curaj şi vei fi mai sigură pe tine, până atunci închide ochii şi totul va fi bine

| Mondo a răspuns:

Ehh in momentul in care intretineti contactul sexual un pahar de vin rosul va poate ajuta foarte mult. In primul rand stimuleaza dorinta sexuala si in aldoilea rand te si intareste putin. happy Stima.

| Sunterbay a răspuns:

O cafea irlandeza te-ar ajuta. 1/2 cafea, 1/4 crema de ciocolata si 1/4 wiskey. Te excita, te intareste si pe deasupra mai ia si din durere (daca va fi cazul). Nu uita sa lubrifiezi inainte.