| browneyes99 a întrebat:

Iuhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuu! Suntem in vacantaaaaaaaa! Ma simt liberaaa! Voi nu? In fine deci vreau sa va intreb:de la ce varsta poti merge la strand neinsotit de un adult? Adica cand ai voie?

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

La orice varsta. poti sa mergi si singur atat timp cat platesti la intrare te lasa. crede-ma stiu sigur ca merg mereu cu prietenii mei, si noi mergem de cand eram in clasa a 5a

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

14 ani ca ai buletin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca.atunci cand te lasa parintele pentru ca degeaba vrei tu sa mergi daca nu iti dau voie parintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai voie de pe la 11 ani.:*