| anonim_4396 a întrebat:

Jocurile de pe Google Play ajung vreodata sa fie gratis ( dupa un timp ma refer )?. As vrea sa descarc "The Amazing Spider-man" si nu as vrea sa dau atatia bani pe el, mai bine mai astept si poate o sa fie gratis dupa un timp?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cred ca nu!

| sickoffallthings a răspuns:

Dupa un timp da, daca sunt slab cotate.

| Andr3i09 a răspuns:

Nu va fi gratis, chiar daca vor trece cativa ani de cand au lansat jocul, tot va costa banihappy

| Sinetricu a răspuns:

Nu te astepta la asta :3
cauta pe google asta
cautal gratis
il vei gasi sigur
k asa fac eu
eu nu le cumparwinking

| TheCuriousMonkey a răspuns (pentru Sinetricu):

Asa fac si eu le scot de pe net ( apk ) si de obciei merg dar la acesta i-am scos vreo 4 variante diferite si nu a mers, imi poti da tu un link, care ti-a mers tie? sau care sti ca merge? ofer Fundita.