| DanyWally a întrebat:

Imi puteti spune cum downloadez un joc pe bani din Android Market(Google Play) pe gratis(adica de pe alte siteuri).As vrea The Amazing Spider-Man, GTA 3, GTA Vice City, Gangstar... sa-mi dati siteu de unde downloadez si sa-mi spuneti ce trebuie sa fac.Va roog mult! Dau Funda! P.S dau funda pentru oricare din jocurile enumeraute mai sus.Si app am un Galaxy Note 2.Nu-mi spuneti ca am dat atatia bani pe tel si nu pot sa platesc 30 de lei pentru un joc, stiu ca se poate si pe gratis, si nu are rost sa platesc...Mersi! Nu uita FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu putem noi sa-ti dam link-uri pentru ca nu avem voie sa distribuim astfel de link-uri happy cauta-ti singur pe net sau cumpara.

| alecx4music a răspuns:

Intra pe filecrop si cauta-le acolo. (ex:gta3.apk)
Sau pe site-uri dedicate.apk
Apkshit, apktop, full apks, sunt o multime.