| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Joi pe 14 este ziua mamei mele, face 41 de ani si nu am idee ce cadou as putea sa ii cumparsad Am un buget cam de 80 de lei.Ma puteti ajuta va rog cu niste sfaturi? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| elisa_2627 a răspuns:

Mai intai eu i doresc mamei tale multa sanatate si multe bucurii alaturi de tine si de ceilalti dragi ei.
Pe primul loc trebuie sa-i cumperi neaparat un buchet de flori daca se poate din florile ei preferate, apoi poti sa-i cumperi o esarfa care sa o poata asorta cu pardesie, costume de toamna etc.Vei vedea ca se va bucura foarte mult si sigur o va arata tuturor laudandu-se cu ea spunand ca este de la tine.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ori un buchet de flori imens, ori ceva de care sa se foloseasca, trebuie sa aiba o pasiune ca orice femeie, sau un tort de la cofetarie cu o sampanie si o bluzitza ceva sa se mandreasca cu ea, ori un parfum si o floricica, ori o geanta, sau un set de bijuterii.

| DragonFLoW a răspuns:

Ai destul iai orice vrei u, sau orice isi doreste ea, Oricum ca mama va fi multumita doar pentru faptul ca ii iei ceva nu trebuie sa fie nimic skump ci doar ceva prin care sai arati ca o iubesti, si cam "asta e singurul lucru pe care trebuie sal stie o mama " nu asa se zice si in filme laughing?

| Tzupy a răspuns:

In primul rand La multi ani! mamei tale happy pai avand in vedere bugetul pe care il ai ai putea sa ii zumperi ceva cei place ei nu stiu ceva pentru bucatarie sau sa il puna in casa [ai putea zilele astea pe care le mai ai sa te dai pe langa ia si sa vezi ce si'ar doriwinking mult succes

| adi_3786 a răspuns:

Niste flori si multa dragoste. Functioneaza tot timpul.Nu incerca sa ii iei nu stiu ce cadouri materiale.Aratai dragostea maxima in ziua aceea si vei vedea ca e cea mai fericita. Sper ca te'am ajutat. te'am pupat:*

| AnonimHD a răspuns:

Un trandafir + un colier cu numele ei personalizat + o cutie de bomboane. funda?