| mmsdjs a întrebat:

Justin bieber de ce si-a pus numele pe youtube asa : ( kidrauhl ) de la ce vine si de ii se spune asa? Dau fundaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| IrinaWale a răspuns:

Paithinking,nu stiu cum sa iti explic exact.Dar se refera la faptul ca e un copil.Adica fanii lau numit asa, si ii spun astfel pentru ca noi nu vrem sa se maturizeze niciodata. big grin Nu stiu daca ai inteles prea binelaughing

| mmsdjs explică (pentru IrinaWale):

Hmm dar el avea numele asta pe youtube de cand si-a facut contul deci e de mult nu avea cum sa fie de acu recent happy

| ღDiissyღ a răspuns (pentru IrinaWale):

De fapt tatal lui Justin s-a poreclit "Lordrauhl" pentru ca iubea o serie de carti "Lord Rahl". Deci, daca tatal lui era LordRauhl, Justin era KidRauhlwinking
Aceasta este explicatiawinking

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui. adica de ce Justin Bieber si-a ales numele asta? Asa-l cheama.

| mmsdjs explică (pentru Konata):

laughing nu il cheama asa, uita-te si tu pe wikipedia lui cum se numeste si dupa sa vorbestistraight faceangry(

| Konata a răspuns:

Deci tot n-am inteles rostul intrebarii tale. fa-ma sa inteleg: vrei sa stii de ce si-a facut cont pe you tube si de ce si-a pus numele sau real? Dar de ce te intereseaza, nu inteleg. Fiecare face ce vrea cu viata lui. Doamne.

| mmsdjs explică (pentru Konata):

laughing)) doamneeee laughing)))) ce mai intrebare ce nu poti intelegi din intrebare laughing) ok hai las'o asa ca nu imi esti de ajutor. am fost destul de explicita in intrebare daca n-ai inteles asta e!laughing)

| nytro233 a răspuns:

Dami si mie linkul de la canal plssss

(belieber boy)

| Robert96Ares a răspuns:

Da de unde stii u ca e justin biberon? laughing poate e vreun fan retardat nu vezi ca si numele parca in romana kidrahul adica kid raul baiatul rau pnm...

| mmsdjs explică (pentru Robert96Ares):

El e! uita-te si tu pe youtube la profilul lui!

| Damian_Alexandra_1991 a răspuns:

Pai cred ca vine de la copil si apoi raul copil rau ceva de genul sau poate e fan a lui Kidrauhl! happy