| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand te uiti in oglinda penisul pare mai mare? de fapt tot corpul pare mai dezvoltat. deci oglinda reflecta realitatea vazuta de oamenii care se uita la tine sau prin oglinda esti vazut putin "modificat"?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Oglinda in cauza are o problema. Nu conteaza cum pare, conteaza ce stie sa faca... sau posesorul lui, nah. happy

| Mareacluj a răspuns:

A doua varianta e cea corecta. Voi, baietii din pacate puneti pret doar pe dimensiuni. Mai sunt si alte lucruri poate mult mai importante cad e vb.de dragoste sau relatii

| iulianmoldovan77 a răspuns:

Poate e doar autosugestiewinking