| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand te uiti in oglinda corpul pare mai dezvoltat. oglinda reflecta realitatea vazuta de oamenii care se uita la tine sau prin oglinda esti vazut putin "altfel"?

8 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Oglinda reflecta ceea ce vrei tu sa reflecte, in principiu reflecta realitatea insa nu toti o vad, de aca unii oameni sunt grasi si urati si se vad slabi si fumosi happy

| LeMousiqe a răspuns:

Depinde în cepoziţie stai, de se vede aşa.

| anonim_4396 explică (pentru LeMousiqe):

Si tu tot un inteligent esti

| Own3r a răspuns:

Probabil doar ti se pare

| anonim_4396 explică (pentru Own3r):

Esti un inteligent

| VreauMiere a răspuns:

Daca iti arata penisul mare sa stii ca nu il arata mai mare, asa il ai tu dupa cum observ in poza de la profilul tau.

| RippyngDenis a răspuns:

Reflecta realitatea. Daca te uiti la corpul tau, te vezi de sus in jos, nu iti poti vedea complet formele.

| Mokolinho96 a răspuns:

Oglinda ii o mare mincinoasa nici o data nu arata realitatea