| yora543 a întrebat:

Kei hei! tpu...imi dati niste informati depre actorul sau c o fi el kamenashi kazuya, ceva util depre el sau ce fel de fete i palc. Multumesc happy. Raspunsul cel mai convingator primeste funda + FELICITARI.p
P.S::va rog din ini ma cat mai multe raspunsuri

21 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Nu stiu de ce va omorati unele fete, sa stiti totu despre unu care nici nu stie ca existatistraight face

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Uite ce-i, daca ai intrat sa critic mai bine iesi ca nu te ia nimeni in seama, in plus, de unde sti tu ca ne omoram si nu ne pasioneaza filmele sau muzica actorului respectiv.
Si daca stau sa ma gandesc daca iti doresti ceva cu adevarat poti obtine.
Asa ca sfatul meu pentru tine este sa te lasi de criticat daca nu poti fi de ajutor cu nimic pentru ca nu te baga nimeni in seama

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Sa ma anunti si pe mine daca afla ala de existenta talaughing))

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Hi pa si anunta-ma si pe mine cand te baga cineva in seama laughing ca o sa vin cu un tortwinking

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Ai stat sa cauti glume pe okazii? straight face meriti un os pentru eforthappy

| yora543 explică (pentru beastboy84):

N-ai decat sa crezi ce crezi nu vorbesc cu handicapati asa ca cauta in alta parte prostu de care sa-ti bati jocwinking

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Nu-mi bateam joc, mai du-te draguta pe la scoala lasa internetu si cacofoniilehappy

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Stii care-i treaba domnule profesor de gramatica laughing. vorbesc cum vreau. Daca vreau sa vorbesc cu cacofonii asa vorbesc.si de unde stiu ca nu esti tu un mucos care cauta atentie si se da mare pe unde poate ca mna...nu te baga nimeni in seama.
Asa ca lasa tu sfaturile pentru altii daca stii ca nu poti da un sfat bun si te sfatuiesc sa te judeci pe tine intai si nu pe altii. Date batut ca oricum vorbele tale pentru mine sunt ca si niste litere chinezestiwinking succes la a cauta prostu la care sa te dai si tu asa smecher happy

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Pai daca sunt "precum literele chinezesti" de ce raspunzi? laughing) adulto smug?

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Ee ...sami ocup si eu timpu stii.invat literele chinezesti adultule ce esti laughing hai pa ca convorbirea asta e prea de totwinking

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Sunt greu de inv adulto tongue, dc pa ca nu am cu cine vblaughing)

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Asa si? cei ma adultule laughing crezi ca nu se pot invata lasa vrajal ca nu-ti mere bafta! laughing (idiot)

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Ce vrajeala copilo. lasa PC-u si mai iesi si tu afara dracu

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Ei uite ca nu vreau mai maturule ce esti. Iesi tu afara ma. da nu din casa ar fi fain din lumea asta zauwinking. Hai sictir ca ma plictisesti

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

rolling on the floor)))0 ce-mi place sa enervez lumea. nu iesi afara stai in casahappy sa te faci mare

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Ei ve sa nu ma fi enervat dara laughing). Hai zi la mata sa iti dea de mancare ca cred ca ti foame tata happy

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Zi la mata? laughing)))))) ai fost si tu la scoala vreodata> macar in vizita?rolling on the floor

| yora543 explică (pentru beastboy84):

laughing Ei si daca nu am fost si daca n-am fost nu te freaca pe tinewinking iti spun eu mai bine sa te duci in viita la un psiholog. Si hai sa mai si inhceiem conversatia asta ca nu imi pun mintea cu toti mucosii. larevedere happy

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Vezi sa nu iti explodeze vreo vena la gat cand te enervezi, si nu nu ma freaca dar te faci de ras pe aici...straight face

| yora543 explică (pentru beastboy84):

Daca ma fac de ras sau nu nu tu hotarasti laughing lasa smekeriile, nu stii decat sa te bagi ca musca in lapte si de asta sa ajuns la dita mai convorbirea cat despre vena de la gat laso asa ca nu ma enervez daca spui tu la fleacurile tale. infine eu intrerup aicea convorbirea ca nu ma mai plictisesc stan aici si vorbind cu tine 100 de ani. salut happy

| beastboy84 a răspuns (pentru yora543):

Ok, pa-pa mie mi-a placut tongue: ))